ElvenKnights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co blbnete?

2 posters

Goto down

Co blbnete? Empty Co blbnete?

Příspěvek  EveLynn Thu Oct 07, 2010 5:12 pm

Doneslo se mi, ze skoro kazdy ma sveho crafta, ze tu jsou lidi, co nedali do klanu ani adenu a biduji si o svou vlastni halu. No
O co vam jde lidi? To nejste schopni spolupracovat? To musi mit kazdy sveho crafta, svou halu... Myslela jsem ze jsme klan, ktery drzi pri sobe!
Nechapu jak je tohle mozny. Lidi si tu ubiraji od ust, chodi pesky msito portu, abychom spolecne nasetrili na CH a pritom se tu takhle soukromnici.
Ja od zacatku makala na Kaptahovi a Pivu - obe postavy 100% pro klan. Pokud to jako klan chceme nekam dotahnout, tak sakra prestante vsichni myslet jen na sebe! Doufam, ze se na to ti, kterych se to tyka nejak vyjadri. Diky...

A k memu odchodu...
Jak vsichni jiste vite tak uz je to nejaky patek, co uz nejsme s Dagem spolu. A holt rochody jsou velmi neprijemna zalezitost a kazdy se s tim vyrovnava po svem. Dag mival narazky pred vami vsemi, ktere se mi nelibili jeste kdyz jsme byli spolu a ted se to jen znasobilo. Odchazim ve chvili, kdy je nas dost na to abychom neco dokazali a ve chvili kdy mame CH temer na dosah. A jsou tu schopni lidi vest klan, jen trucuji a z principu se jim nechce. Tak se nebojte a oprete se do toho. Zakladnu uz mate! Vetsina z vas me ma na ICQ, rada pomohu, budu-li mic cas a bude to v mych silach.

To je vse a pokud se vam zda porad nekomu neco nejasneho, napisu klidne vic.
Vase Ev.
EveLynn
EveLynn
ADMIN
ADMIN

Poèet pøíspìvkù : 105
Points : 5690
Reputation : 0
Join date : 01. 06. 09
Age : 42
Location : město v horách na severu

https://elvenknights.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Co blbnete? Empty Re: Co blbnete?

Příspěvek  Daganon Thu Oct 07, 2010 5:21 pm

Nemam Ev proti tobe nic osobniho. jen jsem se tu vyjadril k tomu, ze mi vadi, kdyz nekdo napise za prijde v nedeli a pak se nedokaze ani ozvat treba prave na to ICQ. A bohuzel to neni poprve. Jen prave tato nepritomnost vedla k tomu ze jsme ve snaze ziskat Adeny na halu co nejdrive prodali material z CWH. A to se dotklo jinych lidi z klanu a ti proto leavly. K tomu proste jednoduse vede nedodrzeni danych slov. A ja uz opravdu nic nepovedu. Rikal jsem to hned na zacatku pri zakladani klanu na IL.
Daganon
Daganon
SPISOVATEL AMATÉR
SPISOVATEL AMATÉR

Poèet pøíspìvkù : 110
Points : 5611
Reputation : 14
Join date : 08. 06. 09
Age : 47

Návrat nahoru Goto down

Co blbnete? Empty Re: Co blbnete?

Příspěvek  EveLynn Thu Oct 07, 2010 5:34 pm

Jde o zpusob jakym co pises. Myslim ze neni treba to vic rozebirat. A dalo se mi zavolat. Jedinej clovek co se me snazil kontaktovat byl jurgen smskou. Kdokoli mi mohl zavolat. To ze se mi vikendova akce neplanovane protahla az do pondeli a nebyla jsem doma, za to nemuzu. Stejne jako kdyby se mi neco stalo. - a v obou pripadech je to nedodrzeni toho "budu v nedeli...". A nezadam te abys vedl klan. Zadam vas vsechny kterym na klanu zalezi, abyste ho vedli spolecne, pokud nevyberete jednoho z vas. Pokud hori, mate volat - nikdo nevolal, tak asi nehorelo. Tot vse co k tomu mohu rict.
EveLynn
EveLynn
ADMIN
ADMIN

Poèet pøíspìvkù : 105
Points : 5690
Reputation : 0
Join date : 01. 06. 09
Age : 42
Location : město v horách na severu

https://elvenknights.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Co blbnete? Empty Re: Co blbnete?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru